Agencja Pracy Fortman Group
Wykwalifikowani pracownicy, atrakcyjne warunki pracy

ChromaStock 13823887 no logo 250px   Agencja pracy Fortman-Group powstała w roku 2007 i od tego czasu skutecznie zajmuje się szeroko pojętym pośrednictwem pracy. Z każdym kolejnym rokiem rozszerzamy naszą działalność. Korzystamy z profesjonalnych  sposobów łączenia pracowników z pracodawcami. W procesie rekrutacji korzystamy ze specjalistycznych sposobów selekcji, przygotowywania pracowników i opieki nad nimi oraz całym procesem zatrudniania.

   Usługi, które świadczymy skierowane są do dużych i małych przedsiębiorstw a nasza praca nosi znamiona wysokiej etyczności. Nasza propozycja wiąże się ze spełnianiem wymagań i oczekiwań naszych Klientów, którzy są traktowani przez nas wyjątkowo i jednostkowo. Dzieje się tak, ponieważ szanujemy naszych Kontrahentów i zapoznajemy się z ich standardami. Nasi pracownicy reprezentują firmy, które zlecają nam zadania, jak swoją własną macierzystą jednostkę. Dlatego możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, iż nasza praca jest prowadzona w sposób odpowiedzialny i rzetelny.

   Zobowiązujemy się również przestrzegać zasad równego traktowania pracowników, nie dyskryminować ich z żadnego powodu, tak by czuli się przez nas szanowani a nasi Kontrahenci również dzięki temu byli zaangażowani w promocję równouprawnienia w miejscu pracy. Jesteśmy dumni z naszej firmy i jej pracowników, ponieważ nasza wielkość wiąże się z przystosowaniem tego co oferujemy do popytu i wymogów naszych Kontrahentów a współpraca z nami jest oparta na partnerstwie. Sposób, w jaki dokonujemy rekrutacji wiąże się z tym, iż pracownicy przez nas wybrani potrafią dostosować się do wymagań, jakie stawiane są im w nowej pracy i wspierają swoich pracodawców poprzez rzetelne wykonywanie zadań. Podsumowując: zlecone nam przez Kontrahentów obowiązki wykonujemy w trybie pilnym, nasi pracownicy są oddani w wykonywaniu zadań nam zlecanych a w pracy kierujemy się wysokim poziomem kompetencji co potwierdza niesłabnący przepływ nowych zleceniodawców i pracowników.

Kontakt

Nasz adres:

ul. Stanisława Więckowskiego 3/2
70-411 Szczecin
Tel. +48-91-443-69-81
Tel. +48-91-443-69-79

 

Mapa dojazdu