Aгенція праці Fortman-Group
Wykwalifikowani pracownicy, atrakcyjne warunki pracy

ChromaStock 13823887 no logo 250px   Aгенція праці Fortman-Group розпочала свою діяльність в 2007 році і від того часу активно займається посередництвом на ринку праці. З кожним наступним роком ми розширюємо свою діяльність. Відносини між роботодавцями та працівниками базуються на професіональних методах співпраці. В процесі рекрутації використовуємо спеціальні методи підбору, приготування працівників і допомагаємо в цілому процесі працевлаштування.

   Послуги, які надаємо направлені до великих і малих підприємств, а наша праця полягає на високих методах етичних відносин. Наша агенція намагається задовольнити потреби і очікування клієнтів, тому до кожного ми підходимо індивідуально. Ми шануємо своїх клієнтів, тому завжди ознайомлені з їх потребами та стандартами. Фірма,яка робить замовлення довіряє нашим працівникам як своїм власним. Тому з певністю можемо сказати, до праці підходимо з повною відповідальністю і ретельністю.

   Ми та наші Контрагенти зобов'язуємося дотримуватися засад рівного трактування, шанування працівників, не допускати дискримінації на робочих місцях. Ми гордимося успіхами нашої агенції та її працівниками, розвиток залежить від попиту та пристосування до ринку праці і вимог наших Контрагентів, а співпраця базується на основі партнерства. Спосіб, в який проводимо набір пов'язаний з тим, що обрані нами працівники можуть достосовуватися до вимог, які повстають в новій праці, і таким чином підтримують роботодавців ретельно виконуючи свою працю. Таким чином, замовлення Контрагентів виконується в найближчий термін, і наші співробітники віддані своїй праці, а роботу виконуємо на високому рівні, що підтверджує неослабний потік нових клієнтів і співробітників.

Hашу Aдресу

ul. Pszenna 39A
70-780 Szczecin
Tel. +48-91-443-69-81
Fax +48-91-443-69-79

 

карта